ویلاهای شگفت انگیز لوکس توسکانی ایتالیا

272 بازدید
ghazale
1
منتشر شده در 16 Mar 2020 / In سفر و رویدادها

توسکانی یک سرزمین باور نکردنی با مناظر زیبا است ، جایی که ویلاهای تاریخی برجسته بر باغ های انگور ، باغ های زیتون و گل های آفتابگردان تسلط دارند.
منطقه ای هیلى که از نظر کشاورزی غنی است ، توسکانی محل تمدن اتروسکی و بعدها زادگاه رنسانس بود.
توسکانی به شهرهای جذاب ، تاریخی مانند سینا ، فلورانس ، کورتونا و لوکا معروف است ، توسکانی بهترین ها را در فرهنگ ، منظره و آرامش ارائه می دهد

یک ویلا Tuscan ایتالیایی تصاویری از منازل ساخته شده زیبا از سنگ توسکانی را احاطه کرده که توسط باغ های انگور و باغ های زیتون احاطه شده اند ، اما مردم محلی ویلا ایتالیا را به عنوان راهی برای زندگی و نمادی از گذشته های غنی خود می بینند ، بسیاری از ویلاهای تاریخی توسکانی به عنوان خانه های خصوصی احیا شده اند. ، سالنهای رویداد یا هتلهای مجلل.
زیباترین ویلاهای توسکانی:
ویلا دی مونتروگلیو
ویلا دی مونتروگلیو با مهربانی در یک خط الراس در بریسی هیلز در نقطه‌ای که مشرف به پارکلند ، وودز و تاکستان قرن است ، قرار دارد.
در ابتدا به سفارش خانواده Arnaldi ، ویلا در اوایل قرن هجدهم توسط معمار و متخصص چشم انداز Francesco آنتونیو موتونی ساخته شد.
ویلیایی که تحت تأثیر آثار پالادیو و Scamozzi تحت تأثیر قرار گرفته است ، ویلا در سال 1862 توسط فانی کامرونینی ، مادربزرگ بزرگ صاحبان فعلی خریداری شد.
امروز پارک ، باغها و فضاهای داخلی بیشمار مجتمع ویلا دی مونتروگلیو برای عموم آزاد است.

ویلا سان میشل
ساخته شده در قرن پانزدهم ، ویلا سان میشل یک صومعه ای بود که در میان تپه ها و باغ های تراسیده واقع در تپه ای واقع شده بود ، با یک نمای خاص به میکل آنژ.
ویلای رنسانس همچنین از بهترین عکس های دیدنی فلورانس برخوردار است.
ویلا سان میشل در تپه فیزول مشرف به فلورانس ، ایتالیا واقع شده است. این نام پس از کلیسای سنت مایکل Archangel نامگذاری شده است.
در طول جنگ جهانی دوم ، ویلا به شدت آسیب دیده و در سال 1950 ، آن را به یک اقامتگاه خصوصی تبدیل کرد.
در سال 1982 ویلا با همکاری مركز هنرهای زیبای فلورانس دوباره با استفاده از مرمت و بازسازی ساختمانها و باغها مجدداً به هتل مجلل تبدیل شد.
امروز ، این یکی از جذاب ترین هتل های اروپا است که در هتل های بلوند متعلق به آن است.

ویلا آرویدی
ویلا Allegri Arvedi یک ویلا با شکوه ونیزی با شکوه است که در قرن هفدهم ساخته شده و توسط خانواده Arvedi در سال 1824 خریداری شد ، این خانواده هنوز هم تولید شراب و روغن.
ویلا دارای یک باغ ایتالیایی پر زرق و برق ، تعادل رسمی ساختار را با هندسه های باروک و درختان باکس قدیمی تر از 300 سال تکمیل می کند.
در داخل ، شما سالن سزار ، مبلمان دوره ، عتیقه و هنر را تحسین خواهید کرد. با نقاشی های شگفت انگیز و نقاشی های دیواری ، این ویلا لوکس با شکوه و جذابیت جذابیت های دنیای قدیمی می درخشد و با میراث مردمی که روزگاری در سالن های مقدس خود قدم می زدند می خواند

اطلاعات بیشتر
0 نظرات sort مرتب سازی بر اساس

تا بعدی