RASIGLIA دهکده آبها - اومبریا

35 بازدید
ghazale
1
منتشر شده در 10 Mar 2020 / In سفر و رویدادها

Rasiglia یکی از زیباترین کوهستانهای مسکونی در شهرداری Foligno (PG) است که از ساختمانهایی تشکیل شده است که سازمان آنها دارای تنظیم کلاسیک ساختمانهای روستایی از گذشته است.
این دهکده در یک منظره باشکوه و زیبا با فضای سبز احاطه شده است. از سرچشمه Capovena ، که در نهر شهر به درون منوت منتهی می شود ، آب موجود در هر خط با تمام قدرت جریان می یابد. به نظر می رسد به موقع برمی گردد. جویبارها به درون استخر بزرگ حوضچه ماهیان جاری می شوند.
در اینجا یک بار گوسفندان قبل از بریدن شسته شدند.
داستانی که جالب است بدانید تا از جذابیت چشم انداز و جلوه های چشمگیر بهتر قدردانی کنید. ورود به دستشویی های قدیمی ، در اتاقهایی که پشم رنگ شده یا بافته شده است ، به دنبال خیابان های کنار آب که در همه جا جریان دارد ، خوشحال است.
این روستا ظاهر معمولی یک روستای قرون وسطایی قرون وسطایی را در خود نگه می دارد و در یک ساختمان آمفی تئاتر جمع می شود.
اولین اخبار مربوط به وجود شهرک به اوایل قرن سیزدهم برمی گردد ، به اصطلاح "نقشه های ساسوویوو" ، یعنی بایگانی ابی ساسوویوو.
در اینجا پرده د رسلیا (1222) برای اولین بار ذکر شده است که معلوم شد کلیسای S. Pietro به عنوان مکان عبادت وجود دارد. اصطلاح "پردیس" به پایداری فئودالی گواهی دارد و می تواند به یک اندازه به یک ویلا ، یعنی یک روستای روستایی بدون استحکامات اشاره داشته باشد.
وفور آب باعث نصب آسیاب های هیدرولیک برای دانه ها شده و در نیمه اول قرن پانزدهم تخصص Rasiglia در درمان پشم مشخص شده است: نخ های رنگرزی و پارچه و پارچه های خام.
در قرن هفدهم ، از اهمیت نظامی کاسته شد ، رازیگلیا به دلیل فعالیتهای صنایع دستی خود را به طور قطعی برقرار کرد

اطلاعات بیشتر
0 نظرات sort مرتب سازی بر اساس