پاریس 1940 - اشغال شده توسط آلمان

110 بازدید
ghazale
1
منتشر شده در 20 Mar 2020 / In دیگر

در خیابان های پاریس در پاییز سال 1940 ، فیلمبرداری شده توسط Gerd Brügelmann ، سپس سرباز آلمانی Wehmmacht. علاوه بر عکس های رنگی کوتاه شانزه الیزه ، یکی از رژه های بسیاری پیرامون طاق پیروزی و یک ماشین پدالی، عکس های بی شماری را می توان در اطراف میدان اپرا مشاهده کرد ، در این زمان محل فرماندهی ورمماخت و اداره شهر آلمان است. تصاویر کلیسای جامع نوتردام در ریمز با یک ساختار محافظ غول پیکر در مقابل ورودی نیز چشمگیر است ، و همچنین چند تصور از قلعه فونتینبلو ، جنوب پاریس دیده می شود.

مقدمه: به عنوان بخشی از "کارزارهای غربی" جنگ جهانی دوم ، همسایگان غربی هلند ، بلژیک ، لوکزامبورگ و فرانسه مورد حمله آلمان ورمماخت آلمان قرار گرفتند و طی شش هفته اشغال شدند. پاریس بعنوان یک شهر آزاد اعلام شد ، یعنی دولت فرانسه اعلام كرد كه از پاریس دفاع نمی شود ، بنابراین اجازه نداد كه تحت مقررات نظامی مورد حمله قرار بگیرد و در 14 ژوئن 1940 بدون درگیری توسط آلمان ورمماخ به اسارت درآمد. چهار سال پس از اشغال آلمان و سیاست اشغال نازی ها دنبال شد. ضبط فیلم تا حدی رنگ در پاییز سال 1940 ساخته شد ، فیلمبرداری شده توسط Gerd Brügelmann ، با دوربین فیلمبرداری 16 میلی متر.

ضبط فیلم های بعدی از فرانسه اشغالی توسط Gerd Brügelmann و سایر دوربین های فیلمبرداری حاوی ضبط های دیگری از اشغال فرانسه است. آنها علاوه بر مناظر و شهرهای به ظاهر ، اثری از جنگ ، ویرانی ، بدبختی پناهندگان ، تدارکات فوق العاده جنگ و زندگی اشغالگران را نیز نشان می دهند.

اطلاعات بیشتر
0 نظرات sort مرتب سازی بر اساس